Personal curățenie vase – București

Website 2 Work Labour Solutions

Recrutare și consultanță

PERSONAL CURĂȚENIE VASE (BUCUREȘTI)

Un lanț de restaurante situate în zonele centrale ale Bucureștiului, angajează personal care să se ocupe de menținerea curățeniei și de spălarea vaselor, dorind să își extindă activitatea.

RESPONSABILITĂȚI:

  • Răspunde de păstrarea în bune condiţii a ustensilelor şi aparaturii;
  • Răspunde de respectarea normelor de igienă şi securitate a muncii;
  • Răspunde de utilizarea resurselor existente, exclusiv în interesul firmei;
  • Respectă cu stricteţe igiena personală (halat, bonetă, încalţăminte) cât şi igiena bucătăriei;
  • Respectă Regulamentul Intern al societăţii.

CERINȚE:

  • Capacitate de lucru în echipă;
  • Rapiditate în realizarea sarcinilor;
  • Rigurozitate în regulile de igienă în alimentație publică.

BENEFICII:

  • Pachet salarial competitiv;
  • masă gratuită;
  • Orele suplimentare se plătesc.

Persoanele interesate pot transmite un CV la adresa de e-mail: office@2-work.ro. Vă rugăm să specificați postul pentru care aplicați.

Pentru informații suplimentare: 031 107 01 01.