Șofer – Cluj-Napoca, Constanța

Website ELVILA

Producător mobilier

ȘOFER (CLUJ-NAPOCA, CONSTANȚA)

S.C. ELVILA S.A., companie românească fondată încă din 1990 de către Viorel Cataramă, este una dintre principalele mărci din domeniul producției și comercializării mobilei în România.

Obiectul de activitate al firmei îl reprezintă producerea și comercializarea mobilierului pentru casă și birou. Gama de produse de mobilier oferită clienților cuprinde: sufragerii, dormitoare, biblioteci, camere pentru copii și tineret, bucătării, grupe de colț, mic mobilier (comode, mese, măsuțe, noptiere, taburete, garderobe, cuiere), mobilier tapițat: canapele, fotolii și saltele marca Relaxa, mobilier de birou, mobilier pentru hotel. La solicitarea clienților se poate executa și mobilier personalizat la comandă.

Cerințe:

  • Vechime în meserie de cel puțin 1 an;
  • Aptitudini de comunicare, organizare și lucru în echipă;
  • Cazier curat;
  • Persoană ordonată.

 Atribuții:

  • Transportul / Montajul produselor de mobilier la magazine / client;
  • Încărcarea / descărcarea în / din mijloacele auto a produselor de mobilier.

 Beneficii:

  • Posibilitatea construirii unei cariere într-un mediu profesionist;
  • Bonusuri din activitatea de transport.

Trimite CV-ul tău la adresa resurse.umane@elvila.ro . Vă rugăm să menționați în subiectul mail-ului postul pentru care aplicați. Mulțumim!