Sales Representative – Piese Auto – Constanța

Website nespecificat

Service auto

SALES REPRESENTATIVE – PIESE AUTO (CONSTANȚA)

Candidatul ideal:

  • Este o persoană dinamică, ordonată și dornică de afirmare;
  • Este o persoană punctuală;
  • Este rezistent în condiții de stres;
  • Are o experiență minim 2 ani pe un post similar; vânzător în magazine de piese auto, piesar la service auto, magazioner depozit.

Responsabilități:

  • Stabilește diagnosticul și identifică piesele care necesită înlocuire;
  • Stabilește necesarul de piese pentru reparație;
  • Oferă soluții optime din punct de vedere tehnic, calitativ și economic;
  • Are o bună colaborare cu clienții și oferă sfaturi competente în domeniul mentenanței autovehiculului;
  • Prestări servicii multibrand;

Noi îți oferim:

  • Pachet salarial atractiv;
  • Promovarea propriilor salariați;
  • Bonusuri în funcție de rezultate;
  • Mediu de lucru plăcut și profesionist.

Cei interesați pot trimite CV-urile pe adresa de e-mail:  service@autorol.ro  , iar pentru mai multe detalii putem fi contactați la telefon: 0723 330 282 .