Sales assistant – București, Cluj, Arad, Sibiu, Brașov, Constanța, Craiova, Iași, Oradea, Pitești, Ploiești, Galați, Satu Mare, Reșița, Timișoara, Bistrița, Vâlcea

Website nespecificat

Merchandising

SALES ASSISTANT (BUCUREȘTI, CLUJ, ARAD, SIBIU, BRAȘOV, CONSTANȚA, CRAIOVA, IAȘI, ORADEA, PITEȘTI, PLOIEȘTI, GALAȚI, SATU MARE, REȘIȚA, TIMIȘOARA, BISTRIȚA, VÂLCEA)

Candidatul ideal:

  • Bune abilități de comunicare și relaționare;
  • Spirit de echipă foarte bine dezvoltat;
  • Disponibilitatea de a lucra în ture și în weekend;
  • Flexibilitate și dinamism.

Descrierea jobului:

  • Asigură existența la raft a tuturor produselor;
  • Se implică în procesul de alarmare și prețuire a produselor;
  • Distribuie produsele aflate la cabina de probă;
  • Realizează procesul de încasare a produselor;
  • Oferă consultanță clienților în vederea alegeri produselor;
  • Cunoaște și prezintă clienților promoțiile existente în magazin.

Beneficii:

  • Oportunitatea de a vă dezvolta într-un mediu dinamic și provocator;
  • Pachet salarial motivant;
  • CIM (Contract Individual de Muncă);
  • Training oferit de specialiști;
  • Program flexibil agreat cu managerul direct, full-time sau part-time.

CV-urile se aplică la adresa de e-mail: office@emblemasolutions.ro .