Operator facturare / Contabilitate primară – Constanța

Website BAVARIA

Instalații, amenajări

OPERATOR FACTURARE / CONTABILITATE PRIMARĂ – CONSTANȚA

BAVARIA SRL este o companie dinamică și modernă, care și-a dovedit spiritul de inovație și profesionalism lansând pe piață românească produse și servicii extrem de appreciate, Str. Crinului nr. 95, CONSTANȚA, angajează operator facturare / contabilitate primară.

RESPONSABILITĂȚI:

  • Preluare și operare(facturare) comenzi;
  • Operare documente de la furnizori ;
  • Întocmire, emitere și înregistrare facturi fiscale, avize de expediție și note de intrare și recepție;
  • Etichetarea produselor și aranjarea acestora pe raft;
  • Prezentarea și vânzarea produselor din magazin;
  • Consiliere exemplară asupra produselor și serviciilor astfel încât potențialii clienți să simtă că așteptările le sunt împlinite și să devină clienți stabili;
  • Servirea amabilă și rapidă a clienților;
  • Să fie informat la zi cu privire la noutățile apărute în domeniul produselor ,în vederea unei consilieri bazată pe argumente solide;
  • Menținerea locului de muncă curăț și foarte bine organizat.

 CERINȚE:

  • Persoană activă, optimistă, sociabilă, capabilă de lucru în echipă și cu aspect plăcut și îngrijit.
  • Obligatoriu experiență în contabilitate primară;
  • Obligatoriu cunoștințe PC (MS Office), program facturare și secretariat;
  • Obligatoriu studii superioare finalizate;
  • Cunoașterea limbii engleze;
  • Abilități de prezentare, argumentare și vânzare;
  • Flexibilitate, rezistentă, inițiativă și punctualitate;
  • Experiență în vânzări constituie un avantaj.

Cerința obligatorie ca domiciliul să fie în Constanța.

Toate aceste atribuții ale angajatului pentru postul descris mai sus ,se fac împreună cu ceilalți colegi din echipă ,dar numai dacă aveți abilitatea de a va sincroniza în același timp cu ceilalți colegi.

BENEFICII :

  • Mediu de lucru plăcut;
  • Salariu fix;
  • Bonusuri din vânzări;
  • Cursuri și traninguri pentru dezvoltarea profesională.

 Persoanele interesate sunt rugate să depună un CV la adresă: bavaria@bavariainstalatii.ro