Operator comenzi magazin piese auto – Constanța, București, Brașov, Iași

Website Autokarma

Import piese auto

OPERATOR COMENZI MAGAZIN PIESE AUTO (CONSTANȚA, BUCUREȘTI, BRAȘOV, IAȘI)

AUTOKARMA – importator direct de piese auto, angajează OPERATOR COMENZI MAGAZIN PIESE AUTO.

Cerințe:

  • Minim de experiență în domeniu – 6 luni;
  • Responsabilitate și seriozitate;
  • Capacitate de acumulare rapidă a informațiilor;
  • Atenție distributivă;
  • Integrare pentru lucru în echipă.

Responsabilități:

  • Procesare pe calculator a comenzilor primite online sau la magazin;
  • Verificarea produselor dintr-o comandă;
  • Efectuarea disponibilității produselor dintr-o comandă;
  • Trimiterea comenzii către furnizori;
  • Recepție și livrare marfă;
  • Ambalare colete;
  • Emitere și încasare facturi.

Beneficii:

  • Școlarizare operator comenzi 3 luni;
  • Salariu de bază garantat;
  • Primă lunară de activitate;
  • Primă lunară de vechime;
  • Ore suplimentare plătite dublu;
  • Bonuri masă;
  • Posibilitatea de a avansa;
  • Sâmbăta și duminica liberă.

Dacă dorești să faci parte din echipa noastră, nu ezita să ne trimiți CV-ul tău pe office@autokarma.ro și te vom contacta noi în cel mai scurt timp!