Manipulant marfă depozit – București

Website SEDA Invest

Producție și distribuție accesorii construcții

MANIPULANT MARFĂ DEPOZIT (BUCUREȘTI)

SEDA Invest activează de 16 ani în domeniul producției și distribuției de accesorii pentru industrie și construcții, având în portofoliu o gamă largă de produse precum: organe de asamblare, echipamente de protecție, abrazive, scule așchietoare și de mână, etanșanți siliconici, spume poliuretanice și adezivi, vopsele, lacuri și diluanți.

Suntem în căutare de colegi noi pentru postul de Magaziner disponibil în cadrul punctului de lucru din Sector 5, București, Str. Doina nr. 9.

Cerințe:

  • Responsabilitate și atenție sporită;
  • Capacitate de auto-organizare;
  • Atitudine pozitivă;
  • Prezenţă plăcută;
  • Capacitatea de a stabili relaţii interpersonale;

Responsabilități:

  • Recepționează fizic marfa în conformitate cu documentele de însoțire a mărfii;
  • Pregătește marfa pentru distribuție;
  • Aranjează marfa în rafturi, aplicând procedurile și realizează sarcinile administrative care îi sunt delegate.

Beneficii:

  • Programul de lucru de luni-vineri 8h/zi;
  • Salariul net în mână 1680 ron.

Mai multe detalii la telefon 0748 159 081 și e-mail catalin.tatarici@sedainvest.ro