Lucrător comercial – Prelucrare chei – București

Website 2 Work Labour Solutions

Recrutare și consultanță

LUCRĂTOR COMERCIAL – PRELUCRARE CHEI (BUCUREȘTI)

Companie ce a dezvoltat o rețea de distribuție bine organizată și a creat un compartiment de service specializat care asigură consultanță tehnică pentru montarea și punerea în funcțiune a dispozitivelor de copiat chei precum și un eficient serviciu de livrare la client, angajează LUCRĂTOR COMERCIAL – PRELUCRARE CHEI.

RESPONSABILITĂȚI:

  • Prelucrarea tuturor tipurilor de chei brute (nu este necesar experiența în domeniu, se oferă training de specialitate pentru utilizarea mașinlor de copiat chei);
  • Vânzarea produselor de feronerie și sisteme de siguranță;
  • Folosirea corectă a casei de marcat;
  • Emiterea de comenzi către sediul central;
  • Recepția mărfurilor primite;
  • Respectarea cu strictețe a programului de lucru aprobat de societate și a magazinului din complexul comercial.

CERINȚE:

  • Studii medii finalizate: liceale/școală profesională;
  • Persoană serioasă, onestă, disciplinată, aspect îngrijit;
  • Responsabilitate, capacitate de lucru în echipă;
  • Utilizare PC (Word, Excel, Internet);
  • Bună comunicare cu clienții.

BENEFICII:

  • Training de specialitate în cadrul companiei;
  • Posibilități de avansare;
  • Tichete de masă;
  • Decontarea transportului;
  • Bonusuri pentru depășirea target-ului.

Persoanele interesate pot transmite un CV la adresa de e-mail: office@2-work.ro. Vă rugăm să specificați postul pentru care aplicați.

Pentru informații suplimentare: 031 107 01 01.