Gestionar Casete ATM – Constanța

Website G4S CASH SOLUTIONS

Transport valori

GESTIONAR CASETE ATM (CONSTANȚA)

G4S CASH SOLUTIONS angajează gestionar casete ATM pentru Punctul de Lucru – CONSTANȚA.

Cerințe:

  • Studii medii absolvite;
  • Experiență profesională de minim doi ani de zile într-o poziție similară;
  • Bune cunoștințe legate de gestionarea materialelor: documentație, mod de păstrare și evidență;
  • Cunoștințe operare pc;
  • Meticulozitate, responsabilitate, atenție, simț organizatoric, bune abilități de comunicare;
  • Disponibilitate pentru un program de lucru în schimburi de 12/36 h.

Responsabilități:

  • Întocmește necesarul de materiale specifice activității de ATM (saci, sigilii, role, dischete, etc.);
  • Primește de la furnizori materialele solicitate pe care le ia în gestiune;
  • Păstrează în mod ordonat și în bune condiții materialele în cadrul magaziei special amenajate;
  • Eliberează, în baza dispoziției șefului ierarhic, materialele din magazie;
  • Întocmește corect fișele de magazie;
  • Urmărește ca toate primirile și ieșirile din gestiune să se facă în mod documentat;
  • Gestionează cheile ATM pe care le primește și le predă numai pe bază de semnătură;
  • Ține legătura permanentă cu personalul cu sarcini privind activitatea de ATM pentru evidențierea și actualizarea stocurilor existente de materiale;
  • Prezintă lunar stocul de materiale către șeful ierarhic.

Ofertă:

  • Salariu atractiv, plus tichete de masă conform numărului de zile lucrătoare aferente fiecarei luni;
  • Acordarea sporului de noapte în procent de 25% și spor de weekend în procent de 8% în raport cu numarul de ore lucrate, plata orelor suplimentare;
  • Plata salariului la timp, siguranța locului de muncă, ținuta de lucru gratuită, dotare corespunzătoare în raport cu activitatea desfășurată;
  • Asigurarea trainingului de specialitate pentru o cât mai bună integrare și adaptare în specificul activității;
  • Posibilitatea de a lucra și a vă dezvolta în cadrul unei companii multinaționale, într-un mediu de lucru profesionist, cu posibilități de promovare și dezvoltare profesională.

Ești gata să faci parte din echipa G4S?

Pentru detalii și programări la interviu, ne puteți contacta la numărul de telefon: 0726.384.984 – Ștefan Stelian.