Frigotehnist – Constanța

Website Ando-Com

Întreținere echipamente frigorifice, climatizare

FRIGOTEHNIST (CONSTANȚA)

Având 25 de ani de experiență în domeniul instalațiilor HVAC, S.C. Ando-Com S.R.L. s-a remarcat pe piața din România prin servicii prompte și produse de calitate. Proiectăm, executăm și reparăm orice tip de instalații de încălzire, ventilație, aer condiționat, sanitare și sisteme anti-incendiu.

Societatea ANDO COM angajează frigotehnist cu calificare și experiență în domeniu.

Cerințe:

  • Experiența în domeniul service-ului și mentenanței pentru aer condiționat și climatizare;
  • Atitudine pozitivă, spirit de echipă;
  • Disponibilitate la deplasări;
  • Permis de conducere categoria B;
  • Capacitatea de comunicare și relaționare cu clienții;
  • Orice alte certificări / autorizații în domeniu constituie avantaj.

Responsabilități:

  • Are o cunoaștere temeinică a sistemelor de climatizare și încălzire, atât din punct de vedere constructiv cât și în ceea ce privește funcționarea;
  • Dezvoltarea și întreținerea instalațiilor de climatizare, termice, sanitare și gaze;
  • Diagnosticarea și remedierea / înlocuirea instalațiilor defectuoase;
  • Punerea în funcțiune și verificarea utilajelor de climatizare, termice și sanitare;
  • Efectuarea activităților de reparare și mentenanță ale echipamentelor folosite;
  • Răspunde de calitatea reparațiilor efectuate;
  • Buna gestionare a timpului pentru a optimiza perioada de reparație / revizie.

Avantaje:

  • Pachet salarial motivant;
  • Mediu de lucru plăcut;
  • Echipă tânără și profesionistă;
  • Cursuri de specializare periodice;
  • Posibilitatea de a lucra într-un domeniu care se află într-o continuă expansiune.

CV-urile se transmit la adresa: office@andocom.ro