Florar decorator – Constanța, Galați

Website MAGNOLIA

Florărie

FLORAR DECORATOR (CONSTANȚA, GALAȚI)

Magnolia este cea mai mare reţea de florării din ţară. Acum ne extindem şi mai mult, la nivel naţional. Echipa este punctul nostru forte!

Lucrăm într-un domeniu dinamic, cu perioade solicitante, dar este frumos la noi. În acest post vei putea pune bazele unei cariere interesante.

Cerințe:

  • Căutăm oameni pasionați de flori și artă care să întregească echipa noastră de floriști;
  • Avem nevoie de multă seriozitate și dorință de muncă;
  • Nu punem accent pe experiența ta în domeniu;
  • Acest post se potrivește foarte bine unei persoane care este deschisă, comunicativă, activă și care preferă să-și petreacă timpul departe de birou.

Descrierea jobului:

  • Oferim 3 săptămâni de training, perioadă în care vei învăța tehnici de realizare a buchetelor, atitudinea în fața clientului și cum se administrează o florărie alături de echipa noastră;
  • Programul este organizat pe 2 ture și se lucrează două weekend-uri pe lună;
  • Jobul presupune munca într-un mediu dinamic cu oameni tineri, care au rezistență la stres și pot să treacă peste micile dificultăți cu zâmbetul pe buze :)

Aşteptăm aplicaţia ta la adresa de e-mail: office@magnolia.ro .