Controller (F/M) – Bucureşti

Website KAUFLAND

Supermarket

CONTROLLER (F/M)  (BUCUREŞTI)

Postul este disponibil în cadrul departamentului Controlling.

Suntem o companie internațională din industria de retail, care pune accent pe performanță, dinamism și corectitudine. Împreună formăm o echipă puternică, în care fiecare angajat contribuie la succesul nostru. Locul tău e la Kaufland!

Profilul tău:

  • Licențiat/ă în ştiințe economice;
  • Experienţă în Controlling sau Contabilitate;
  • Bune cunoștinţe Excel, SAP;
  • Bune cunoștințe de limba engleză şi/sau germană;
  • Capacitate de sinteză și analiză, atenție la detalii;
  • Atitudine pozitivă, spirit de echipă;
  • Orientare către client și rezultate;
  • Creativ/ă, dinamic/ă, proactiv/ă.

Responsabilitățile tale:

  • Realizezi rapoarte şi analize referitoare la fluxul de mărfuri;
  • Ești responsabil cu reevaluarea, calculul şi analiza vitezei de rotaţie a stocurilor;
  • Participi la închiderea de lună/an şi raportezi către management rezultatele;
  • Realizezi calculul marjei, veniturilor şi cheltuielilor survenite în fluxul de mărfuri, analizezi deviaţiile;
  • Ești responsabil cu optimizarea proceselor și actualizarea procedurilor interne.

Beneficiile tale:

  • Crearea unui mediu de lucru plăcut și motivant pentru colegii noștri este una dintre prioritățile noastre;
  • Pe lângă tichete de masă, asigurări voluntare de sănătate, abonamente la săli de sport, Kaufland oferă și beneficii ce țin de echilibrul între viața personală și cea profesională.

Vor fi contactați doar candidații care corespund cerințelor menționate mai sus.

Și locul tău e la Kaufland! Trimite-ne CV-ul tău pe adresa recrutare@kaufland.ro