Consultant recrutare – Constanța

Website nespecificat

Recrutare forță de muncă

CONSULTANT RECRUTARE (CONSTANȚA)

Firmă de recrutare din UK caută: Responsabil recrutare personal .

Cerințe:

  • Bune abilități de comunicare și relaționare;
  • Cunoștințe de operare pc, microsoft office;
  • Disponibil pentru deplasări în județ;
  • Persoană dinamică și deschisă la activități noi;
  • Cunoștințe de limba engleză la nivel conversational.

Responsabilități principale:

  • Publicare anunțuri angajări online și ziare;
  • Oferirea de informații referitoare la posturile publicate;
  • Interviuri telefonice de selecție a candidaților;
  • Discuții de ofertare;
  • Actualizarea bazei de date a candidaților;
  • Rapoarte privind proiectele de recrutare.

Se oferă:

  • Posibilitatea de a lucra în cadrul unei echipe tinere;
  • Suport și îndrumare în activitatea zilnică;
  • Salariu atractiv + bonusare;
  • Training în UK.

CV-uri în limba engleză la adresa: oac@blu-global.com .