Consilier vânzări – Constanța

Website CASA RUSU

Producție mobilier

CONSILIER VÂNZĂRI (CONSTANȚA)

Deoarece ne doream să fim cât mai aproape de oameni, am început în 2009 construirea unei rețele naționale de magazine – Casa Rusu, o punte de legătură între sistemul de producție și clienții noștri. Iar astăzi, numărul lor se apropie de 20. Pe viitor ne propunem să extindem rețeaua de magazine în cât mai multe orașe ale țării, să dezvoltăm tehnologia deja existentă pentru a crește capacitatea de producție și să realizăm cât mai multe colecții noi de mobilier pentru a veni în întâmpinarea nevoilor diverse de amenajare ale clienților noștri.

Candidatul ideal:

  • Studii liceale absolvite;
  • Capacitate foarte bună de a comunica eficient;
  • Abilități de negociere, convingere și de memorare.

 Descrierea jobului:

  • Cunoașterea produselor pe care le are în portofoliu compania;
  • Identificarea nevoile clientului și să-i propună acestuia soluții potrivite;
  • Realizarea obiectivele de vânzări;
  • Urmărirea îndeaproape a comenzilor în avans ale clientului;
  • Să-și păstreze ținuta personală îngrijită și adecvată rolului de vânzător.

Beneficii:

  • Oportunitate de angajare într-o companie stabilă;
  • Salariu fix + tichete;
  • Pachet de beneficii raportat la performanță.

Relații direct la magazin, la telefon 0757 025 488 sau depunere CV pe adresa: recrutare@mobilacasarusu.ro  .