Asistent vânzări Oxette – Constanța

Website Oxette

Comercializare bijuterii

ASISTENT VÂNZĂRI OXETTE (CONSTANȚA)

Oxette (www.oxetteromania.com) este unul din cele mai bine cotate branduri de bijuterii de Ag 925 din lume, cu vânzări în continuă creștere în ultimii ani și cu o rețea de peste 250 magazine în 27 țări.

OXETTE își dorește constituirea unei echipe tinere și dinamice, dornice să fie imaginea unui brand de elită.

Creativitatea, designul, înaltul standard al magazinului, calitatea clientelei și a produselor sunt numai câteva motive pentru a vă alătura echipei OXETTE.

Cerințe:

  • Seriozitate, corectitudine, punctualitate;
  • Abilitati de comunicare și relaționare cu clienții cât și cu restul echipei;
  • Abilități de lucru în echipă;
  • Creativitate, simț estetic, dinamism;
  • Deschidere la nou, spirit de inițiativă;
  • Cunoștințe minime de operare PC (Word, Excel, Outlook);
  • Minim studii medii – diplomă de bacalaureat;
  • Cunoașterea unei limbi străine – de preferat engleză (nivel conversațional).

Responsabilități:

  • Pregătirea magazinului pentru activitatea de vânzare;
  • Realizarea activității de vânzare;
  • Inventarierea și recepția mărfurilor;
  • Cunoașterea portofoliului de produse și servicii;
  • Menținerea și dezvoltarea unei relații pozitive cu clientul;
  • Consilierea clienților și informarea acestora asupra produselor;
  • Încasarea vânzărilor (cash / carte credit);
  • Păstrarea magazinului în perfectă stare de curățenie și mercantizare.

Beneficii:

  • Salariu fix + bonus + bonuri de masă.

CV-urile se trimit la adresa: oxettemaritimo@oxette.ro