Architect / Student Arhitect – Constanța

Website Arhi Plus Craft

Birou arhitectură

ARCHITECT/STUDENT ARHITECT – CONSTANȚA

 Firmă SC Arhi Plus Craft SRL cu sediul social în mun. Constanța angajează full time arhitect cu sau fără experiență.

 RESPONSABILITĂȚI:

  • Optimizează soluțiile de arhitectură în cadrul proiectelor de care se ocupă compania;
  • Realizează piesele desenate și scrise pentru diversele faze ale proiectării;
  • Aduce în permanență îmbunătățiri în calitatea și randamentul procesului de elaborare a documentațiilor;
  • Menține în permanentă legătura cu membrii echipei și cu specialitățile în vederea coordonării acestora;

 CERINȚE:

  • Cunoștințe în realizarea de proiecte de arhitectură (toate fazele de proiectare: CU, DTAC, Pth, DDE..) reprezintă un avantaj;
  • Cunoștințe de bază de operare PC și a programului de desen ArchiCAD;
  • Spirit de observație și maximă atenție la detalii;
  • Capacitate de învățare și adaptare rapidă la cerințele de lucru impuse;
  • Motivat și cu simț dezvoltat de responsabilitate;
  • Abilitate de a lucra în echipă, cât și individual;
  • Acceptarea criticilor constructive și dorință de perfecționare continuă.

BENEFICII:

  • Îndrumare în vederea acumulării de experiență în domeniul proiectării;
  • Mediu de lucru plăcut;
  • Salariul se va negocia în urmă interviului;

Dacă ești interesat/ă, te invităm să ne trimiți CV-ul și portofoliul de proiecte prin e-mail la adresă arhiplus@yahoo.com și/sau să ne contactezi telefonic la numărul: 0728246898.