Agent vânzări – Constanța

BIT INDUSTRIES

Materiale construcții

AGENT VÂNZĂRI (CONSTANȚA)

S.C. BIT INDUSTRIES S.R.L. este una dintre cele mai mari companii care activează în domeniul comerțului cu materiale de construcții din Sud-Estul României, partener și unic reprezentant al celor mai mari producători din lume: Baumit Romania, Austrotherm, Mapei Romania, Ytong, Saint Gobain Construction Products Romania, Wienerberger, Bramac, Creaton , Tondach : importator unic Carmyco și Thrakon Grecia.

Din grupul nostru de firme mai fac parte S.C. BCD INTERMED S.R.L. și S.C. EURO ZONE METAL S.R.L..

Ne desfășurăm activitatea încă din anul 1995, avem 3 puncte de lucru (suprafața totală de 40.000 mp) în Constanța și Ovidiu.

Cerințe:

  • Bune abilități de comunicare și putere de convingere;
  • Inițiativă și perseverență;
  • Orientare spre rezultate;
  • Experiență sau potențial de dezvoltare în vânzări;
  • Studii medii / superioare.

 Responsabilități:

  • Promovarea și vânzarea produselor în conformitate cu standardele și politicile companiei;
  • Dezvoltarea și gestionarea portofoliului de clienți;
  • Stabilirea și dezvoltarea unei relații profesionale cu clienții companiei;
  • Realizarea obiectivelor lunare și anuale.

Beneficii:

  • Pachet salarial atractiv.

Dacă îți dorești mai mult decât un loc de muncă, ești o persoană responsabilă și orientată spre performanță, aplică pentru acest post la adresa: office@bitindustries.ro .