Agent de vânzări – Constanța

Website AXA TRADING GRUP

Comerț instalații și echipamente sanitare

AGENT DE VÂNZĂRI (CONSTANȚA)

Brandul @Axa Plast aparține S.C. AXA TRADING GRUP S.R.L., societate cu capital privat, 100% românesc.

S.C. AXA TRADING GRUP S.R.L. este o firmă cu tradiție și cu o vastă experiență în comerțul cu instalații și echipamente sanitare. Înființată ca urmare a deficitului de ofertă pe acest segment, firma noastră se ghidează în permanență după principiul satisfacției depline a clienților săi.

Cerințe:

  • Studii superioare finalizate;
  • Experiență în activitatea de agent vânzări de minimum 3 ani;
  • Abilități de comunicare, negociere și persuasiune;
  • Flexibilitate, sociabilitate;
  • Rigurozitate în respectarea cu acuratețe a termenelor limită și a sarcinilor;
  • Atitudine de vânzător, gândire pozitivă, inițiativă, seriozitate și fidelitate.

Responsabilități:

  • Prospectarea continuă a pieței în vederea identificării de clienți noi;
  • Negocierea și încheierea contractelor specifice activității;
  • Prezentarea, promovarea și vânzarea produselor în conformitate cu politicile comerciale ale companiei;
  • Menținerea legăturii cu clienții existenți.

Beneficii:

  • Mediu profesionist de lucru;
  • Colectiv tânăr;
  • Pachet salarial competitiv.

Dacă îți dorești să faci parte din echipa noastră, te rugăm să trimiți CV-ul tău pe adresa de e-mail: cv@axaplast.com precizând pentru ce post dorești să aplici.